Menu Editor (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: disabled
lv: atspējots

en: Language
lv: Valoda

en: Weight
lv: Svars

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: There are no menu items yet.
lv: Vēl nav neviena izvēlnes vienuma.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lv: Ceļš '@link_path' ir nederīgs vai arī nav pieejas.

en: Create @name
lv: Izveidot @name
