Menu Editor (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Language
mn: Хэл

en: Weight
mn: Жин

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
mn: '@link_path' зам нь хүчингүй эсвэл та ийшээ хандах эрх байхгүй.
