Menu Editor (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Menu item
pa: ਮੇਨੂ ਆਈਟਮ
