Menu Editor (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: disabled
ru: отключено

en: Language
ru: Язык

en: Create a node
ru: Создание материала

en: Weight
ru: Вес

en: Path
ru: Путь

en: Menu
ru: Меню

en: Menu item
ru: Пункт меню

en: There are no menu items yet.
ru: Это меню не содержит пунктов.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ru: Путь '@link_path' либо недопустим, либо у вас нет к нему доступа.

en: Create @name
ru: Создание материала @name

en: New menu item
ru: Новый пункт меню
