Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Language
eo: Lingvo

en: Weight
eo: Pezo

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Menu item
eo: Menuero

en: There are no menu items yet.
eo: Ankoraŭ ne ekzistas menueroj.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
eo: La vojo '@link_path' estas aŭ nevalida aŭ vi ne rajtas aliri ĝin.

en: Create @name
eo: Verku @name
