Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Language
fa: زبان

en: Create a node
fa: ساخت گره

en: Weight
fa: وزن

en: Path
fa: مسیر

en: Menu
fa: منو

en: Menu item
fa: آیتم منو

en: There are no menu items yet.
fa: هنوز هیچ یک از آیتم‌های منو ایجاد نشده است.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '@link_path' نامعتبر است یا شما اجازه دسترسی به آن را ندارید.

en: Create @name
fa: ایجاد @name
