Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Weight
fil: Timbang

en: Path
fil: Landas

en: Menu item
fil: Bagay

en: Create @name
fil: Lumikha ng @name
