Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: disabled
hi: अक्षम

en: Language
hi: भाषा

en: Create a node
hi: एक नोड बनाएँ

en: Weight
hi: मान

en: Path
hi: मार्ग

en: Menu
hi: सूची

en: Menu item
hi: मेनू आइटम

en: There are no menu items yet.
hi: वहाँ अभी तक कोई मेनू आइटम नहीं हैं.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hi: '@link_path' पाथ या अमान्य है या आप इसका अभिगमन नहीं कर सकते|

en: Create @name
hi: @name बनाएँ
