Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: disabled
it: disattivato

en: Language
it: Lingua

en: Create a node
it: Creazione contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Path
it: Percorso

en: Menu item
it: Voce del menu

en: There are no menu items yet.
it: Non ci sono ancora voci di menu.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
it: Il percorso '@link_path' non è valido o non si hanno i requisiti d'accesso per visualizzarlo.

en: Create @name
it: Crea @name
