Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Language
mr: भाषा

en: Create a node
mr: धागा तयार करा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Path
mr: रस्ता
