Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး
