Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Language
nn: Språk

en: Weight
nn: Vekt

en: Path
nn: Sti

en: Menu item
nn: Menydel

en: Create @name
nn: Lag @name
