Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ
