Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Language
si: භාෂාව
