Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Language
sv: Språk

en: Create a node
sv: Skapa en nod

en: Weight
sv: Vikt

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: Menu item
sv: Menyval

en: There are no menu items yet.
sv: Just nu finns det inga menyval.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "@link_path" är antingen ogiltig eller så har du inte behörighet till den.

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: New menu item
sv: Nytt menyalternativ
