Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Language
te: భాష

en: Weight
te: భారం

en: Menu
te: మెనూ

[ctx: Abbr: \"Enabled\"]
en: En.
te: చేతనం
