Menu Editor (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: Path
ur: پاتھ

en: Menu
ur: مینیو

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ur: پاتھ '@link_path' یا تو غلط ہے یا پھر آپ کو اس تک رسائی حاصل نہیں ہے۔
