Menu Editor (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: disabled
cy: analluog

en: Language
cy: Iaith

en: Weight
cy: Pwysau

en: Path
cy: Llwybr

en: Menu
cy: Dewislen

en: Menu item
cy: Eitem dewislen

en: There are no menu items yet.
cy: Does dim eitemau dewislen eto.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cy: Mae llwybr '@link_path' un ai'n annilys neu nid oes gennych fynediad ato.

en: Create @name
cy: Creu @name
