Menu Editor (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Weight
eu: Pisua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Menu item
eu: Menu itema

en: There are no menu items yet.
eu: Ez dago menuko elementurik oraindik.

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Menu Editor
eu: Menu editorea
