Menu Editor (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Language
ku: زمان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name
