Menu Editor (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Path
ml: വഴി

en: Menu
ml: മെനു
