Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: disabled
ar: معطَّل

en: Language
ar: اللغة

en: Weight
ar: الوزن

en: Path
ar: المسار

en: Menu
ar: القائمة

en: Menu item
ar: رابط

en: There are no menu items yet.
ar: لا روابط في القائمة.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@link_path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.

en: Create @name
ar: أنشئ @name
