Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: disabled
bg: деактивиран

en: Language
bg: Език

en: Weight
bg: Тегло

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: There are no menu items yet.
bg: Все още няма обекти в менюто.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bg: Пътят '@link_path' е невалиден или нямате достъп до него.

en: Create @name
bg: Създай @name
