Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: disabled
cs: vypnuto

en: Language
cs: Jazyk

en: Weight
cs: Váha

en: Path
cs: Cesta

en: Menu item
cs: Položka menu

en: There are no menu items yet.
cs: Zatím nejsou žádné položky menu.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '@link_path' je neplatná, nebo k ní nemáte přístup.

en: Create @name
cs: Vytvořit @name
