Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: disabled
gl: desactivado

en: Language
gl: Idioma

en: Create a node
gl: Crear un nodo

en: Weight
gl: Peso

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: There are no menu items yet.
gl: Non hai inda elementos no menú.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '@link_path' non é unha ruta válida ou non ten acceso a ela.

en: Create @name
gl: Crear @name
