Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Language
kk: Тіл

en: Weight
kk: Салмағы

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: There are no menu items yet.
kk: Мәзір элементті сол жерде әлі жоқ.

en: Create @name
kk: @name құру
