Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Language
km: ភាសា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Menu item
km: ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: There are no menu items yet.
km: គ្មាន​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ​​​​​​​​​​​​​​​ផ្លូវ​ '@link_path' គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។

en: Create @name
km: បង្កើត @name
