Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Language
ne: भाषा

en: Weight
ne: वजन

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु
