Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ

en: There are no menu items yet.
or: ଏ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ କୌଣସି ତାଲିକା ସାମଗ୍ରୀ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ
