Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: disabled
vi: tắt

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Create a node
vi: Tạo nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Menu item
vi: Mục liên kết

en: There are no menu items yet.
vi: Chưa có mục nào cho thực đơn.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
vi: Đường dẫn '@link_path' không đúng hoặc là bạn không có quyền truy cập.

en: Create @name
vi: Tạo @name
