Menu Editor (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: disabled
az: söndürülüb

en: Language
az: Dil

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Weight
az: Çəki

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Create @name
az: @name yaradın
