Menu Editor (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Language
bn: ভাষা

en: Weight
bn: ভর

en: Menu
bn: মেনু

en: Create @name
bn: @name তৈরি করুন
