Menu Editor (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: disabled
et: keelatud

en: Language
et: Keel

en: unpublished
et: avaldamata

en: Create a node
et: Loo sisu

en: Weight
et: Kaal

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Menu item
et: Menüüelement

en: There are no menu items yet.
et: Menüü elemendid puuduvad.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Aadress '@link_path' on kas vale või sul puudub sellele ligipääs.

en: Create @name
et: Lisa @name

en: logged in users only
et: ainult sisselogitud kasutajatele
