Menu Editor (7.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Language
fi: Kieli

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Weight
fi: Paino

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: There are no menu items yet.
fi: Valikossa ei ole vielä kohtia.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Hakemistopolku '@link_path' on virheellinen tai pääsy siihen on kielletty.

en: Create @name
fi: Luo @name

en: logged in users only
fi: vain sisäänkirjautuneet käyttäjät
