Menu Editor (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: disabled
he: מושבת

en: Language
he: שפה

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Weight
he: משקל

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: There are no menu items yet.
he: אין עדיין פריטי תפריט.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: Create @name
he: יצירת @name
