Menu Editor (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: disabled
ja: 無効

en: Language
ja: 言語

en: unpublished
ja: 未掲載

en: Create a node
ja: ノードの作成

en: Weight
ja: ウェイト

en: Path
ja: パス

en: Menu
ja: メニュー

en: Menu item
ja: メニュー項目

en: There are no menu items yet.
ja: メニュー項目はまだありません。

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '@link_path' が正しくないか、アクセス権がありません。

en: Create @name
ja: @nameの作成

en: logged in users only
ja: ログイン中ユーザーのみ
