Menu Editor (7.x-1.0-beta5) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Language
ky: Тил

en: Weight
ky: Салмагы
