Menu Editor (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Language
lt: Kalba

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Weight
lt: Svoris

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: There are no menu items yet.
lt: Kolkas nėra jokių meniu elementų.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name
