Menu Editor (7.x-1.0-unstable1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: སྦྲེལ་ལམ་@link_path་ནི་ཕན་ནུས་མེད་པའམ་ཁྱེད་ལ་སྤྱོད་དབང་མི་འདུག

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ
