Menu Editor (7.x-1.0-unstable1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Path
gu: પાથ
