Menu Editor (7.x-1.0-unstable1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: disabled
mg: tsy mandeha
