Menu Editor (7.x-1.0-unstable1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: disabled
pt: desativado

en: Create a node
pt: Criar um onde

en: Weight
pt: Peso

en: Path
pt: Caminho

en: Menu item
pt: Item de menu

en: There are no menu items yet.
pt: Ainda não existem itens de menu.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho "@link_path" é inválido, ou você não tem acesso a ele.

en: Create @name
pt: Criar @name
