Menu Editor (7.x-1.0-unstable1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Weight
sq: Pesha

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Menu item
sq: Zëri i menusë

en: There are no menu items yet.
sq: Nuk ka akoma asnjë zë menuje.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sq: Pozicioni '@link_path' nuk është i vlefshëm ose ju mungojnë të drejtat e hyrjes në të.

en: Create @name
sq: Krijo @name
