Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: disabled
ast: desactiváu

en: Language
ast: Llingua

en: Weight
ast: Pesu

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Menu item
ast: Elementu del menú
