Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: disabled
be: адключана

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Undefined
be: Не вызначана

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Сцежка '@link_path' або памылковая, або вы не маеце дасягу да яе.

en: Create @name
be: Стварыць @name
