Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Menu
br: Lañser

en: Undefined
br: Didermenet
