Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Language
bs: Jezik

en: Weight
bs: Težina

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bs: Putanja '@link_path' je ili neispravna ili vam je onemogućen pristup.

en: Create @name
bs: Kreiraj @name
