Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས།
