Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: disabled
hu: tiltott

en: Language
hu: Nyelv

en: Create a node
hu: Tartalom létrehozása

en: Weight
hu: Súly

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu
hu: Menü

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: There are no menu items yet.
hu: Nincs több menüpont.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: „@link_path” útvonal érvénytelen, vagy nincs megfelelő jogosultság az eléréséhez.

en: Create @name
hu: @name beküldése
