Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: disabled
jv: mati

en: Language
jv: Basa

en: Weight
jv: Urutan

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '@link_path' ora ānā sing sah utāwā Sampéyan ora nduwé kawenangan ngaksés.

en: Create @name
jv: Gawé @name
